لوگوی موسسه سینا

تلفن
۰۲۱-۸۶۰۸۸۲۳۱

پست الکترونیکی
info@sinainst.com

اطلاعیه سوم، مراحل ثبت نام سیمان هگمتان

  مراحل ثبت نام آزمون استخدامی شرکت سیمان هگمتان

فرایند ثبت نام آزمون استخدامی شرکت سیمان هگمتان، به صورت اینترنتی از روز 27 بهمن ماه به مدت ده روز و تا پایان روز 6 اسفند ماه 1399 در همین سایت  و در فرم زیر انجام خواهد شد. 

داوطلب متقاضی استخدام باید در زمان ثبت نام در آزمون، شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در این دفترچه را داشته باشد.

الف) تهیه فایل اسکن شده از مدارک بصورت مجزا :

  1. عکس پرسنلی : داوطلب باید یک قطعه عکس پرسنلی خود را با مشخصات زیر، اسکن نموده و فایل آن را برای ارسال از طریق سامانه ثبت‌نام اینترنتی در اختیار داشته باشد :

- عکس 4*3 (تمام رخ) که در سال جاری گرفته شده باشد

- با فرمت JPG باشد. اندازه عکس اسکن شده باید حداقل 300*200 پیکسل و حداکثر 400*300 پیکسل باشد

- تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد

- حجم فایل ذخیره شده باید حداقل 50 کیلوبایت و حداکثر 100 کیلوبایت باشد

- حاشیه‌های زائد عکس اسکن شده باید حذف شده باشد

- حتی‌الامکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد

تذکر (1) : اسکن و استفاده از عکس روی کارت‌های شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و ...) قابل قبول نیست و لازم است داوطلبان از اصل عکس پرسنلی و مطابق با توضیحات فوق، اقدام به اسکن نمایند.

تذکر (2) : در صورت ارسال عکس غیر معتبر، ثبت نام داوطلب باطل‌شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب می‌گردد. لازم به ذکر است با توجه به مشكلات به وجود آمده در آزمون‌های استخدامی قبلی، درخصوص اشتباه در ارسال عكس داوطلبان، که این موضوع اکثراً برای داوطلبانی که در کافی نت ثبت نام می کنند رخ داده است، تاکید می گردد چنانچه ثبت نام خود را توسط کافی نت ها انجام می دهید، علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت نامی، حتماً نسبت به کنترل عكس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عكس داوطلب دیگری به جای عكس شما ارسال نگردد. بدیهی است که در صورت ارسال عكس اشتباه از طرف داوطلب، تخلف محسوب شده و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.

  1. کارت ملی
  2. صفحه اول شناسنامه
  3. مدرک تحصیلی
  4. کارت پایان خدمت/معافیت دائم

تذکر(1): داوطلب باید تصویر اسکن شده از مدارک ذکر شده در بندهای 4 و 5 را با در نظر گرفتن مشخصات زیر آماده نموده و در هنگام ثبت‌نام به صورت فایل با فرمت JPG در سامانه بارگذاری نماید.

      - تصویر با وضوح و کیفیت لازم باشد؛

      - حداقل 50 کیلوبایت و حداکثر 100 کیلوبایت باشد؛

      - حاشیه‌های زائد حذف و ترجیحاً رنگی باشد.

* تذکر (2): داوطلبانی که تا آخرین روز ثبت‌نام فارغ‌التحصیل گردیده و یا خدمت آن‌ها به پایان خواهد رسید، در صورت کسب حد نصاب نمره لازم و قرار گرفتن در سقف 3 برابر ظرفیت مورد نیاز، در زمان بررسی مدارک داوطلبان، تصویر مدارک مورد نیاز از آن‌ها اخذ خواهد شد. بدیهی است در هر صورت، در زمان بررسی مدارک به همراه داشتن اصل مدارک مورد اشاره ضروری است.

 شرایط مدارک ارسالی

متقاضیان گرامی توجه داشته باشند که مدارک ارسالی باید با استاندارد زیر تهیه و ارسال شوند. تصاویر باید واضح، بدون اثر مهر  و با نور مناسب تهیه گردد. هرگونه مشکل در رویت مدارک، سبب سلب امتیاز شرکت در آزمون استخدامی خواهد بود و حق هرگونه اعتراض از وی سلب می گردد.

 

ب) مطالعه شرایط آزمون

دفترچه آزمون در صفحه اول سامانه جهت دریافت و مطالعه داوطلبین قرار گرفته است. اکیداً توصیه می‌شود داوطلبین محترم، قبل از هرگونه اقدام بر روی سامانه، شرایط و ضوابط آزمون را مطالعه و سپس نسبت به پرداخت هزینه و ثبت‌نام در آزمون اقدام نمایند.

تذكر (1): پيش از صدور كارت ورود به جلسه آزمون، مدارك داوطلبان جهت شركت در آزمون مورد بررسي قرار ميگيرد؛لذا چنانچه عدم احراز شرايط هر يك از داوطلبان دراين مرحله، ناييد شود؛ كارت ورود به جلسه آزمون براي ايشان صادر نمي‌گردد.

تذكر (2): در هرمرحله از آزمون كه عدم صلاحيت متقاضيان اثبات گردد؛ شركت سيمان هگمتان مجاز خواهد بود كه داوطلب را از ادامه فرايند ثبت‌نام باز دارد.

ج) شروع فرآیند ثبت‌نام:

فرآیند ثبت‌نام در سامانه، در یک  مرحله انجام می‌پذیرد تا داوطلب بتواند در هر مرحله، به راحتی اطلاعات خود را وارد سامانه نماید.

* واريز مبلغ 500،000 ريال ( پانصد هزار ريال ) به شماره حساب جاري 2446071001 بانك تجارت بلوار بعثت همدان، به نام شركت سيمان هگمتان و الصاق فيش واريزي در قسمت مربوطه سايت موسسه سينا.

 نکته بسیار مهم : امکان ویرایش اطلاعات وجود ندارد؛ لذا لازم است متقاضیان با بذل توجه و دقت کافی نسبت به تکمیل فرم اقدام نمایند.

د) زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون:

زمان برگزاري آزمون روز جمعه 15 اسفند ماه سال 1399 ميباشد.

اطلاعيه در خصوص كارت شركت در آزمون مذكور ، متعاقبا از طريق سايت مؤسسه توسعه آموزشي پژوهشي سينا به آدرس www.sinainst.com  قرار خواهد گرفت.

بديهيست جزئيات مكان برگزاري آزمون از ا ين طريق به اطلاع رسانده خواهد شد. براي همين منظور ضروري است كه داوطلبان سايت فوق را دنبال نمايند. ساعت شروع و محل برگزاري آزمون بر روي كارت شركت در آزمون درج به و هنگام پرينت كارت به آگاهي داوطلبان خواهد رسيد. لازم به ذكر است صدور كارت شركت در آزمون به منزله تأييد اطلاعات ارسالي از سوي داوطلبان نبوده و مدارك داوطلبان پس از اجراي آزمون، مورد بررسي قرار خواهد گرفت.

"بازگشت"  

ارتباط با موسسه

  • بزرگراه رسالت، نرسيده به بزرگراه افريقا، ساختمان اصلی بنياد مستضعفان انقلاب اسلامی، طبقه١٥

  • ٨٦٠٨٨٢٣١-۰۲۱

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

دسترسی سریع

عضویت در خبرنامه

    تمامی حقوق این وبسایت برای موسسه توسعه آموزشی پژوهشی سینا محفوظ می‌باشد. 

لوگوی طراح سایت

ثبت‌نام آزمون استخدامی شرکت فولاد شرق کاوه در پاییز سال 1400

اکیداً توصیه می‌شود پیش از اقدام جهت تکمیل فرم ثبت‌نام، اطلاعیه‌ها و شرایط آزمون را به دقت مورد مطالعه قرار دهید.

 

 آزمون شرکت فولاد شرق کاوه