لوگوی موسسه سینا

تلفن
۰۲۱-۸۶۰۸۸۲۳۱

پست الکترونیکی
info@sinainst.com

آزمون استخدامی شرکت فولاد شرق کاوه

اطلاعیه اعلام نتایج آزمون استخدامی فولاد شرق کاوه

 به اطلاع شرکت‌کنندگان آزمون استخدامی فولاد شرق کاوه می‌رساند نتایج آزمون کتبی به شرکت محترم فولاد شرق کاوه اعلام گردیده است و تیم منابع انسانی این مجموعه جهت دعوت به مصاحبه از متقاضیان ذیصلاح، در حال بررسی نتایج آزمون کتبی، تطبیق مدارک ارسالی و صحت اطلاعات هویتی و تحصیلی داوطلبان آزمون می‌باشند.

تا به اتمام رسیدن این فرایند امکان دعوت از هیچ‌یک از واجدین شرایط وجود ندارد؛ لذا ضمن تشکر از همراهی شما؛ به اطلاع می‌رساند هرگونه تماس تلفنی با موسسه سینا و مجموعه فولاد شرق کاوه درین خصوص پاسخگو نمی‌باشد تا در صحت و سرعت فرایند دعوت از واجدین شرایط آزمون جهت مصاحبه، خللی وارد نگردد.

با تشکر تیم اجاریی آزمون استخدامی فولاد شرق کاوه

 

اطلاعیه برگزاری آزمون استخدامی فولاد شرق کاوه

 به اطلاع متقاضیان گرامی آزمون استخدامی فولاد شرق کاوه می‌رساند که ضروری‌ست جهت شرکت در آزمون، اطلاعات مندرج در این صفحه را با دقت مطالعه نمایند. تا علاوه بر اطلاع از تاریخ، ساعت و حوزه امتحانی خود، از ضوابط حضور در محل آزمون نیز مطلع گردند.

زمان برگزاری آزمون : روز جمعه مورخ 1 اسفندماه1399

مکان آزمون: شهرهای خواف و مشهد 

ساعت آزمون : داوطلبان گرامی توجه نمایند که حوزه‌ی خواف در دو نوبت صبح و بعدازظهر و حوزه مشهد فقط در نوبت صبح برگزار می گردد. جهت اطلاع از حوزه‌بندی آزمون، کارت ورود به جلسه خود را با استعلام شماره ملی از باکس زیر، دریافت نمایید.

تذکر1: مبنای انتخاب حوزه‌ی آزمون محل سکونت داوطلبان که در فرم ثبت‌نام ذکر شده، می‌باشد؛ لذا امکان تغییر حوزه‌ی آزمون وجود ندارد.

درصورت وجود مغایرت هویتی، حتما از طریق فرم اعلام مغایرت، مارا مطلع نمایید. 

واحد برگزار کننده آزمون استخدامی- واحد روابط عمومی شرکت فولاد شرق کاوه، پنجشنبه، 30 بهمن ماه 1399

جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی فولاد شرق کاوه،  لازم است که متقاضیان گرامی آزمون استخدامی شرکت فولاد شرق کاوه، جهت دریافت کارت ورود به جلسه لازم است کد ملی خود را در باکس زیر وارد نموده و دکمه استعلام را بفشارند. پس از اعتبارسنجی اولیه آن، قادر خواهید بود که با انتخاب گزینه چاپ، کارت آزمون خود را رویت و چاپ نمایید.

لطفا کد ملی خود را وارد کنید و دکمه استعلام کارت ورود به جلسه را فشار دهید

نکات مهم:

1. حتما صحت اطلاعات مندرج بر کارت ورود به جلسه این آزمون، به دقت بررسی شود.

2. پس از دریافت کارت ورود به جلسه، فرم زیر مبنی بر دریافت کارت ورود به جلسه ، تکمیل و ارسال شود. در غیر این صورت پاسخ برگ داوطلب و در نتیجه اجازه ورود به جلسه آزمون به ایشان داده نمی شود.

3. داوطلبانی که مغایرت هویتی در کارت ورود به جلسه خود میبینند؛ لازم است که تا روز پنجشنبه، در فرم تاییدیه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی، مغایرت هویتی را اعلام و یا با شماره 02186088231، تماس حاصل نمایند.

به اطلاع شرکت کنندگان محترم آزمون استخدامی شرکت فولاد شرق کاوه می‌رساند، خواهشمند است جهت شرکت در آزمون به موارد ذیل توجه فرمایید.

 1. درب‌های حوزه آزمون 30دقیقه قبل از شروع آزمون بسته می‌شوند. لذا لازم است جهت هماهنگی هر چه بهتر یک ساعت پیش از آزمون در محل حاضر شوند.
 2. به همراه داشتن ماسک و دستکش. (از ورودی شرکت‌کنندگانی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکرده باشند، ممانعت به عمل می‌آید.)
 3. به همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون
 4. به همراه داشتن کارت شناسایی عکس دار (کارت ملی)
 5. به همراه داشتن مداد سیاه نرم و پاک کن
 6. زمان برگزاری آزمون روز جمعه یک اسفندماه سال 1399 می باشد که حضور شرکت کنندگان یک ساعت قبل از برگزاری آزمون در حوزه الزامی می‌باشد.
 7. از ورود شرکت کنندگانی که بعد از شروع آزمون به حوزه مراجعه می نمایند، جداً خودداری می‌گردد.
 8. به همراه داشتن تلفن همراه، ساعت هوشمند، هندزفری و سایر ابزار ارتباطی به منزله تقلب و ابطال پاسخ‌برگ شرکت‌کننده تلقی می‌گردد.
 9. داوطلبان لازم است پس از استقرار بر صندلی خود، ابتدا نسبت به تطبیق اطلاعات هویتی خود با شماره صندلی، کارت ورود به جلسه و پاسخبرگ اطمینان حاصل نموده و سپس قسمت انتهای پاسخبرگ خود را تکمیل و امضا نمایند.
 10. داوطلبان پس از دریافت دفترچه عمومی لطفاً نسبت به انتخاب نوع آن در پاسخبرگ (دفترچه A یا دفترچه B) اقدام نمایید.

ارتباط با موسسه

 • بزرگراه رسالت، نرسيده به بزرگراه افريقا، ساختمان اصلی بنياد مستضعفان انقلاب اسلامی، طبقه١٥

 • ٨٦٠٨٨٢٣١-۰۲۱

 • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

دسترسی سریع

عضویت در خبرنامه

    تمامی حقوق این وبسایت برای موسسه توسعه آموزشی پژوهشی سینا محفوظ می‌باشد. 

لوگوی طراح سایت